
Ad Rikkers
+ 31 (0) 299 364 330
Naast webshopzakken en verzendenveloppen (en heel veel andere oplossingen) verkoopt AVI Volendam ook transparante zakjes met kleefstrip. Deze zakken worden meestal gemaakt van LDPE en polyprop materialen zoals CPP en OPP, maar MDPE komt ook voor. Omdat polypropzakjes mooie glanzende materialen zijn, zijn dit soort zakjes uitermate geschikt voor het displayen in winkels. Vaak worden dergelijke zakjes met sluitbare kleefstrip gebruikt voor bijvoorbeeld wenskaarten, kleding (waaronder overhemden en onderbroeken) en feestartikelen.
Naast webshopzakken en verzendenveloppen (en heel veel andere oplossingen) verkoopt AVI Volendam ook transparante zakjes met kleefstrip. Deze zakken worden meestal gemaakt van LDPE en polyprop materialen zoals CPP en OPP, maar MDPE komt ook voor. Omdat polypropzakjes mooie glanzende materialen zijn, zijn dit soort zakjes uitermate geschikt voor het displayen in winkels. Vaak worden dergelijke zakjes met sluitbare kleefstrip gebruikt voor bijvoorbeeld wenskaarten, kleding (waaronder overhemden en onderbroeken) en feestartikelen.
Headerbags zijn een goed voorbeeld van zakjes met kleefstrip. Het bovenste deel van het zakje kan een ophanggaatje of een euroloch gat hebben om de verpakking mee aan het schap te hangen. Ook kan de extra bovenruimte worden benut om daar een kopkaartje aan te bevestigen. Het onderste deel (de open zijde) is te vullen met het product en kan worden gesloten met een plakstrip of door het zakje dicht te sealen.
Naast headerbags is het mogelijk om bij ons zakken met een uitgestanst handvat te bestellen. Bij dit soort productverpakkingen stansen wij een handvat uit aan de bovenkant van de zak. Dit is met name handig voor bijvoorbeeld producten die dan makkelijker gedragen kunnen worden, zoals diervoeding, stro en allerlei andere producten.
Transparante zakjes met kleefstrip kunnen door ons worden bedrukt. Denk aan logo’s, reclame of andere vormen van promotie die uw merk versterken of onderscheiden ten opzichte van de concurrentie. Bedrukken kan van één kleur tot fullcolour. Onze zakken kunnen ook in alle mogelijke kleuren worden geleverd.
AVI Volendam levert niet alleen in heel Nederland, maar ook geregeld in andere Europese landen zoals Duitsland of België. Onbedrukte producten leveren wij doorgaans binnen 4 tot 5 weken, voor bedrukte producten houden wij 5 tot 6 weken aan. Onbedrukte producten die wij standaard op voorraad hebben, ontvangt u binnen één week.
Naast onze op maat gemaakte producten, hebben we ook een breed scala aan voorraadartikelen beschikbaar. Deze voorraadproducten zijn direct leverbaar en kunnen u helpen om snel aan uw verpakkingsbehoeften te voldoen. Bekijk hier onze actuele voorraadlijst.
Al sinds 1960 ontwikkelen wij maatwerkoplossingen voor een breed scala aan klanten. In combinatie met onze succesvolle aanpak van inventariseren, analyseren, adviseren, optimaliseren en consolideren bent u daardoor zeker dat we samen met u tot de beste oplossing komen. Snel schakelen, doen wat we zeggen en nét dat stapje extra zetten: het zijn – al ruim zes decennia – belangrijke waarden voor ons. Neem nu contact op met onze experts voor vrijblijvend advies over uw situatie.
Wil jij ook zekerheid in je verpakkingen? Kies dan voor de kwaliteit en betrouwbaarheid van AVI-Volendam.
+ 31 (0) 299 364 330
Je verpakking is net zo belangrijk als je product. Als je aardappelen verkoopt, wil je zeker weten dat ze stevig en betrouwbaar verpakt zijn. Geen gedoe met zakken die er misschien goed uitzien, maar al snel scheuren of hun werk niet doen.
Bagloaderzakken zijn speciaal bedoeld voor de snelle, automatische inpaklijnen van o.a. de industriële bakkerijen voor diverse broodsoorten, maar ook voor bijvoorbeeld groente en fruit. Bagloaderzakken zijn in diverse soorten verkrijgbaar en zijn allen diepvriesbestendig.
Beugelzakken zijn speciaal ontwikkeld voor het handmatig verpakken van bijvoorbeeld brood en van allerlei andere soorten artikelen. Door de zakken aan een beugel op te hangen, kunt u gemakkelijk de zak afnemen én vullen. Beugelzakken zijn in diverse soorten verkrijgbaar en zijn allen diepvriesbestendig.
AVI fabriceert plastic buisfolie en halfbuisfolie voor vele toepassingen op maat. AVI weet hoe belangrijk een continu en zorgeloos verpakkingsproces is. Daarom is ons bedrijf dagelijks bezig om de kwaliteit van onze kunststof buisfolie producten te bewaken en te verbeteren.
Containerhoezen worden gebruikt voor het afdekken en schoonhouden van (rol)containers en hun inhoud. De inhoud wordt hierdoor beschermd tegen vuil, stof, vocht, insecten en bederf. Zo worden ze gebruikt in verschillende sectoren, zoals de foodindustrie, catering, zorginstellingen, ziekenhuizen, wasserettes en nog veel meer.
FFS folie, ook bekend als Form Fill Seal folie, is een folie die geschikt is voor de meest snelle automatische inpaklijnen. Bijvoorbeeld voor het inpakken van voeding, diepvriesproducten, chemische producten enzovoorts. Met FFS folie zijn de mogelijkheden bijna eindeloos. Er is haast geen standaard assortiment, omdat er veel keuze is in formaat, dikte, kleur en bedrukking. Voor iedere vraag kunnen wij een oplossing op maat bieden.
Van rekwikkelfolie die uw palletlading stabiliseert tot automatenfolie. AVI produceert standaard- en maatwerkfolies voor elke denkbare toepassing om de inhoud te beschermen tegen stof, beschadiging en/of weersinvloeden. Al dan niet krimpend, glad, gekleurd of opgebouwd uit meerdere lagen.
Krimpfolie is een speciale plastic film/folie om producten in te krimpen. Door verhitting krimpt de folie strak om producten heen. Dit kan voor zowel individuele producten als om meerdere producten netjes bij elkaar te verpakken.
De verpakking van een pallet is cruciaal. Je wilt immers dat je goederen intact op de plaats van bestemming aankomen. Tijdens het vervoeren én lang- en kortdurende opslag van je producten, bieden palletvellen de juiste bescherming tegen weersinvloeden, vocht, stof en vuil.
Plastic zakken zijn er in vele soorten en maten, afmetingen en diktes. Voor wij uw plastic zak in productie nemen, stellen wij vast waarvoor hij gebruikt gaat worden. Wordt het een industriële plastic zak, een broodzak of een meubelhoes?
Voor de tijdschriften- en mailingsbranche produceren wij speciale automatenfolie. Met deze folie wordt de mailing of het tijdschrift beschermd en kunnen meerdere folders worden gebundeld. Meestal wordt de heldere transparante LDPE-folie gekozen, maar we hebben ook verschillende kleuren folie in ons assortiment.
Webshopzakken en verzendenveloppen worden beide gebruikt voor het verzenden van materialen. Bij webshopzakken gaat het doorgaans om producten, terwijl verzendenveloppen in de regel worden gebruikt voor het versturen van papierwerk.
Naast webshopzakken en verzendenveloppen verkoopt AVI Volendam ook transparante zakjes met kleefstrip. Deze zakken worden meestal gemaakt van LDPE en polyprop materialen zoals CPP en OPP, maar MDPE komt ook voor. Omdat polypropzakjes mooie glanzende materialen zijn, zijn dit soort zakjes uitermate geschikt voor het displayen in winkels.